Vali İlhami Aktaş, okul ziyaretleri kapsamında Lapseki İmam Hatip Lisesi, Lapseki İÇDAŞ- ÇİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve yapımı devam eden Lapseki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Ziyaret ve incelemeleri sırasında Lapseki İmam Hatip Lisesi Müdürü Yardımcısı Bedriye Yıldız ve Lapseki İÇDAŞ- ÇİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Resul IŞIK ile görüşen Vali İlhami Aktaş, okullarda yapılan eğitim öğretim çalışmaları ile okulların genel durumları hakkında bilgi aldı.
 
Ziyaret edilen okulların dersliklerini gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami Aktaş, öğrencilere derslerine iyi çalışmaları yönünde tavsiyelerde bulundu. Öğretmenlerin de istek ve arzularını dinleyen Vali İlhami Aktaş, öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ardından yapımı devam eden Lapseki Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, okulun yapımında gelinen son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı ve okulun yapım çalışmalarında emeği geçen herkese kolaylıklar dileyerek okulun Lapseki ilçesine hayırlı olması temennisinde bulundu. Vali İlhami Aktaş’a ziyaretleri sırasında Lapseki Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya ve Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz eşlik etti.
 
Haber Merkezi