2022 Yılı Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) İl Tahsisat Komisyonu toplantısı, İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda Vali İlhami Aktaş başkanlığında yapıldı.  
 
Toplantıya; Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, İlçe Kaymakamları, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir Çelen, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresinin ilgili birim müdürleri ve teknik personeli katıldı.
 
KÖYDES projelerinin de son durumları, işlerin fiziki ve maddi gerçekleşmesi oranları da değerlendirildiği toplantıda, yürütülecek projelere ilişkin görüş alışverişinde bulunulmasının ardından, ödeneklerin verimli, etkin ve hızlı şekilde kullanılması kararı alındı. Köylerde devam eden projelerde herhangi bir aksaklık ve eksiklik yaşanmaması, hizmetlerin kısa sürede tamamlanması için işlerin takip edilmesi talimatını veren Vali İlhami Aktaş, yürütülen çalışmalardan dolayı İl Özel İdaresi yetkililerine teşekkür etti.
 
Haber Merkezi
 


Kaynak: Haber Merkezi