Toplantıya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Ticaret İl Müdürü Hakan Tuncerli, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ferhat Güvel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Büyük, ÇOMÜ Biga İİBF Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, sendikalar, özel sektör temsilcileri ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 
2022/03 No’lu toplantı kararlarının değerlendirilmesi ile başlayan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısında; 2022 Yılı Temmuz-Ağustos-Eylül dönemlerine ait Denetim Raporlarının kurula sunulmasının ardından, İŞKUR Faaliyetleri ve Staj Portalı Tanıtım Programı, ÇASİAD’ ın düzenleyeceği Troya Form etkinliği, Teknoloji ve İnavasyon Buluşmaları etkinliği, 2. Çanakkale Troya Kısa Film Festivali ve 2022 Yılı Ocak-Eylül ayları arasında İŞKUR faaliyetleri hakkında kurula bilgi verildi.
Yapılan bilgilendirme ve değerlendirmelerin ardından İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı, bir sonraki toplantı tarihinin belirlenmesi, görüş ve önerilerin sunulmasıyla sona erdi.

Haber Merkezi