TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Çanakkale Standını ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, yetkililerden stant hakkında bilgi aldı.
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik ve Akın Yalman, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Nilgün Gökser, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, TÜRSAB Çanakkale-Balıkesir Bölge Temsil Kurulu Başkanı Fatih Ergün, İl Genel Meclis Üyesi Nizamettin Akça, Ayvacık İlçesi Gülpınar Köyü Muhtarı Erhan Cantürk, Naldöken Köyü Muhtarı Turgay Bulayır ve Koyunevi Köyü Muhtarı Şenol Önal, kurum yetkilileri, turizmciler ve otel sahiplerinin eşlik ettiği stant ziyaretlerinde Vali İlhami Aktaş, Çanakkale’nin tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerlerinin ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.
TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Çanakkale standını ziyaret eden çok sayıda vatandaşların yanı sıra Nevşehir Vali Yardımcısı Kübra Karaalioğlu, Kapadokya Alan Başkan Yardımcısı Yunus Başar, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz da Çanakkale standını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.
Çanakkale Valiliği himayelerinde İl Özel İdaresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve ÇATTAB’ ın koordinasyonunda kurulan TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi Çanakkale standında; İl Özel İdaresi,  Çanakkale Belediyesi,  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Ticaret Borsası,  Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Temsilciliği, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası tarafından kurulan desklerde Çanakkale’nin tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerleri ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılarak ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 
TTI İzmir ‘’16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’nde  Çanakkale’nin tanıtımın en etkili şekilde yapıldı.
Haber Merkezi