Roman vatandaşların yaşadığı mahalleye giren Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve beraberindekiler bayanlara çiçek, çocuklar çeşitli yiyecek verdiler.
Roman vatandaşların yaşadığı mahalleye eş Hacer hanım ve  AK Parti İlçe Başkanı Namık Ergin, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan, AK Parti Kadın Kolları başkanı Aynur Okutucu, MHP Belediye meclis üyesi Derya Doğan ve teşkilat ile birlikte giden Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, ilçede roman vatandaşların yaşadığı mahalleye giderek 7’den 70’e tüm roman vatandaşların günlerini kutlayıp sohbet ederek sorunlarını dinlediler.
Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz”14 Mart Türkiye Romanlar Günü vesilesiyle AK Parti İlçe Başkanı Namık Ergin, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan, AK Parti Kadın Kolları başkanı Aynur Okutucu, MHP Belediye meclis üyesi Derya Doğan, AK Parti Belediye meclis üyesi Beyti Doğan ile birlikte Şen Mahallemizin Şen insanlarını ziyaret ederek günlerini kutladık. Her zaman olduğu gibi yine onlarla olmaya ve destek olmaya devam edeceğiz. Bizler biriz beraberiz” dedi.
 
Ercan Özçetin