Yılmaz, Pazarcı Esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.,
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz eşi Hacer hanım, Başkan yardımcısı Aynur Bozkurt  ve Pazarcılar derneği başkanı Süleyman Kavas ile birlikte kapalı Pazar yerinde pazarcı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.
  Lapseki Belediyesi Kapalı Pazar yeri 2021 yılı Kasım ayı sonlarında inşaatına başlamıştı yaklaşık bir ay kadar önce hizmete açılan KAPSEKİ Pazar yeri,  10 bin 400 metrekare alana sahip Kapalı Pazar yerinde toplamda 524 peron var bulların 404 tanesi sebze ve meyve, 112 tanesi giyim ve 7 adat te balıkçı peronunun yanı sıra  sosyal alanlarda mevcut.
Pazarcı esnafıyla yakından ilgilenen sorunlarını dinleyen Lapseki belediye başkanı Eyüp Yılmaz” Yaklaşık bir ay kadar önce hizmete açtığımız Kapalı Pazar yerinde bir hafta sonunda sizlerle birlikte olmak istedik. Özellikle de kapalı Pazar yerinde olmak istedik. Çünkü artık bizim, sizlerin hepinizin iş yeri  Lapseki halkının önemli yerlerinden bir tanesi. Eksiklerimiz yok değil olabilir tabi ki bizde bir söz vardır kervan yolda düzülür eksiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımıza ilettiğiniz talepleri değerlendirmeye çalışıyoruz. Sizlerin destekleriyle Lapseki’ye çok büyük bir hizmet verdik. Bu kapalı Pazar yeri yıllarca ilçe halkına hizmet edecek. Burası sadece Kapalı Pazar yeri değil mesela ilk iftarımızı 2 Nisan tarihinde burada vereceğiz sizleri de iftar programımıza davet ediyorum”dedi.     
 
Ercan Özçetin