Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sedat Çakır ve Tevfik Başarır, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akın ve Meclis Üyesi Bülent Canberk Tarhan, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Cengiz Akpınar’ı makamında ziyaret etti.
Görüşme sırasında Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, ticari ve sınai yapısı, Biga’daki yatırım ortamı ile ilgili gelişmeler ve Biga Fuarı hakkında kısa bilgiler verdi. Ziyaret ile ilgili kısa bir açıklama yapan Doğan, “Güney Marmara’nın cazibe merkezi ilçemize atanan Emniyet Müdürümüz Cengiz Akpınar’a ve çalışma arkadaşlarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.
Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Akpınar ise, “Güzel dileklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Biga gibi dinamik bir ilçede hizmet edecek olmanın heyecanı içerisindeyim. Daha güvenli bir Biga için tüm mesai arkadaşlarımızla gece gündüz demeden çalışacağımıza kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Haber Merkezi