Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Birliği çatısı altında faaliyet gösteren voleybol takımlarının gelişimini destekleyecek hibe protokolü Rektör Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu ve Ziraat Bankası Onsekiz Mart Üniversitesi Şube Müdürü Zeynep Tan arasında imzalandı.

Rektörlük Senato Salonunda gerçekleşen imza töreninde Rektör Erenoğlu, “Üniversite olarak öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını verimli geçirebilecekleri alanları arttırmak, ilgi duydukları spor alanlarına erişimlerini kolaylaştırmak için birçok çalışma, iş birliği yapıyor, yapmaya devam ediyoruz.  Ziraat Bankası ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ve protokol ile üniversitemiz Spor Birliği çatısı altından faaliyet gösteren voleybol takımlarının gelişimi desteklenecek. Bu kapsamda sporu, sporcuyu destekleyen Ziraat Bankasına teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziraat Bankası Onsekiz Mart Üniversitesi Şube Müdürü Zeynep Tan ise Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencilerine böyle bir destek vermekten duydukları memnuniyeti dile getirdi ve her iki taraf içinde hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Haber Merkezi