Cumhuriyet Halk Parti ilçe örgütü üyeleri Hayvan hakları koruma gününde yoğun bir program gerçekleştirdi. Önce barınağı ziyaret eden üyeler ardından her hafta yaptığı mahalle ziyaretleri kapsamında Gazi Süleymanpaşa mahallesini ziyaret etti.

CHP Lapseki İlçe örgütü üyeleri kentte sıkı çalışmalarına devam ediyor. Tüm dünyada Hayvanlar Günü olarak bilinen 4 Ekim’de CHP üyeleri yönetim kurulu toplantısının ardından bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Günün önemine binaen hayvan barınağını ziyaret eden üyeler, can dostlarımızla bir araya geldi. Barınak yetkilisinden bilgi alan üyeler her hafta düzenli olarak gerçekleştirdikleri mahalle ziyaretleri kapsamında Gazi Süleymanpaşa mahallesi sakinleri ile bir araya geldiler.

CHP Lapseki İlçe Başkanlığı yaptığı açıklamada, ‘’Yine yoğun, dolu dolu geçen bir günü daha geride bıraktık. İlçe Yönetim Kurulu olağan toplantımızı, Belediye ve il genel meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kolları başkanlarımızın da katılımıyla gerçekleştirdik. Süreci değerlendirip yeni birçok çalışmanın planlamasını yaptık. Kadın kollarımız belediye meclis üyemizin de katılımıyla Hayvan hakları koruma gününde, Lapseki hayvanları koruma derneği barınağını ziyaret ettikten sonra, her hafta yapılan mahalle ziyaretleri kapsamında Gazi Süleymanpaşa mahallesinde ev ziyaretlerine devam ettiler. Kadrolarımızın azim, istek ve kararlılığıyla Lapseki'de çok daha güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Lapseki Değişime Hazır’’ denildi.

Tuğba Kulasoy