AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çan’dan çok sayıda muhtarı Gazi Meclis’te misafir etti.
 
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Turan: “Muhtarlarımız, mahallelerimizde, köylerimizde hemşehrilerimize dokunan, dertlerini, ihtiyaçlarını en iyi bilen devletimizin yereldeki en kuvvetli temsilcileridir. Çan’dan gelen çok sayıda muhtarımız, Çan Kaymakamımız, İl Genel Meclisi Üyemiz, İlçe Başkanımız ve Terzialan Belediye Başkanımız ile tüm talep ve sorunların çözümü için çok verimli bir toplantı geçirdik. Her fırsatta muhtarlarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Muhtarlarımızla güçlü koordinasyonumuzla birlikte hizmet ve yatırımlar ivedi bir şekilde hayata geçecek. Bundan sonra da gerek Çanakkale’de gerekse Ankara’da muhtarlarımızla buluşmalarımız devam edecek.” şeklinde konuştu.
Programa Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, AK Parti Çan İlçe Başkanı Ömer Şahin, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, İl Genel Meclis Üyesi Murat Okan ve çok sayıda Çan’dan gelen muhtar katıldı.
 
Ercan Özçetin