Ziyarette Biga Ticaret Borsası Heyetini Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Başkan yardımcısı Aslı Akgül, Yönetim Kurulu Üyeleri Ergin Kara, İsmail Pehlivan, Ruhi Badem, Ali Atak ve Genel Sekreter Sevcan Elver ev sahipliğinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette kentin ekonomik gündemi, Oda ve Borsalar öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmalar istişare edildi.

Samimi bir sohbet toplantısı şeklinde gerçekleşen görüşmelerin ardından Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. TOBB’a bağlı Çanakkale’deki Oda ve Borsalar olarak Çanakkale’nin gelişimi için birlikte her türlü iş birliğine, güç birliğine hazır olduklarını ifade etti. Borsanın proje ve faaliyetlerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, oluşturulacak sinerji ile bölge kalkınmasına yönelik çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.

Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş ise yakın ilgisi ve ev sahipliği için Başkan Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Çanakkale ili Oda ve Borsaları olarak ortak yapılacak çalışmalar ve projelere ilişkin istişareler gerçekleştirildi.

Haber Merkezi