CHP Lapseki Kadın Kolları yönetimi yeni doğum yapan anneyi ve Dileknur bebeği ziyaret ederek birlik ve dayanışma mesajları vererek sağlıklı ömür dileklerinde bulundular.

Cumhuriyet Halk Partisi Lapseki ilçe Kadın kolları pandemi nedeniyle ara verdiği yüzyüze toplantılarına vaka sayısındaki düşüş sonunda yeniden başladı. CHP Lapseki Kadın Kolları Başkanı Gökçe Özdil başkanlığında bir araya gelen Kadın Kolları yönetimi olağan toplantılarını gerçekleştirdi. Ardından ise Şen sokakta yeni doğan Dileknur bebek ve annesine ziyarette bulunuldu.  Pandemi tedbirlerine uyularak yapılan ziyarette CHP’li kadınlar,  Dileknur bebeğe sağlıklı ömür dileklerinde bulundular.

CHP Lapseki İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, ‘’Cumhuriyet Halk Partisi Lapseki ilçe Kadın kollarımız pandemi nedeniyle ara verdiği yüz yüze olağan toplantılarına bugün itibariyle yeniden başladılar. Gündem maddeleri değerlendirilip önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar planlandıktan sonra hep birlikte Şen sokakta yeni doğan ziyaretine gidildi. Havva hanıma geçmiş olsun dikeklerimizle beraber Dileknur bebeğe de analı babalı ve sağlıklı bir ömür diliyoruz’’ denildi.

Tuğba Kulasoy