Ziyarette Yerel Kalkınma Birim Sorumlusu Gökay Şahiner ile Yerel Kalkınma Birim çalışanları Çağlar Berkit ve Serhad Savaş da yer aldı.
Borsa başkanı Abdullah Deniz’e ve yönetim kuruluna görevinde başarılar dileyen Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay “Kent yararına üretilecek her projede Çanakkale Belediyesi olarak işbirliğine hazırız. Kurumlar arası ilişkilerin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.
Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz de yenilikçi yönetim anlayışıyla çalışmalar yaptıklarını, Çanakkale’nin gelişmesi ve kalkınması yönünde atılan her adıma destek olacaklarını dile getirdi. Deniz, “Ziyaretleri nedeniyle Belediye Başkan Yardımcımıza ve Yerel Kalkınma Birim Sorumlularımıza teşekkür ediyorum. İlimizin tarım ve tarıma dayalı sanayi sektörünün gelişmesi için Borsamız ve Belediyemiz arasındaki işbirliğimiz artarak devam edecektir” diye konuştu.
Ziyarette Çanakkale Belediyesi’nin tarıma yönelik çalışmaları ile Ticaret Borsasının yeni dönem projeleri görüşüldü. Çanakkale için ortak hayata geçirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Haber Merkezi