Başkan Gökhan, gerçekleşen nezaket ziyaretleri kapsamında ilk olarak CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Eren Saraç ve yönetimini makamında ağırladı. Geçtiğimiz günlerde CHP Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini devralan Eren Saraç ve Yönetimine yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Gökhan, Gençlik Kolları faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı. Ziyaret, güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi. 

Başkan Gökhan’ın bir sonraki konuğu Türk Kadınlar Birliği Çanakkale Şube Başkanı Meral Ulucan ve yönetimi oldu. Ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gökhan, Ulucan ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Ziyarette Türk Kadınlar Birliğinin Çanakkale ve ülke genelinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunan Ulucan, Başkan Gökhan’a Türk Kadınlar Birliği kitabını takdim etti. 

Başkan Gökhan son olarak Ressam Namie Nurhan Şakar’ı makamında ağırladı. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Şakar, yaptığı yağlı boya çalışmaları ve eserleri hakkında Başkan Gökhan’a bilgiler verdi. Ziyaret sonunda Şakar, Başkan Gökhan’a Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı’na asılması için Çanakkale domatesinin resmedildiği bir tablo hediye etti.

Haber Merkezi