AK Parti il genel meclis gurubu Gurup Başkan vekili Bülent Korkmaz başkanlığında tüm AK Parti il genel meclis üyelerinin katılımı ile Ezine İlçesinde bir araya geldiler.

Programa  Ezine ve Geyikli Belediye başkanlarını makamında  ziyaret  ederek başlayan heyet daha sonra  ilçeye  bağlı olan Bahçeli, Güllüce, Akköy ve Derbentbaşı köylerini  ziyaret ettiler. Dönem içerisinde köylere  yapılan yatırımları İnceleme fırsatı bulan AK Partili heyete Ezine AK Parti il genel meclis üyesi Murat Yahya Sezgin yatırımlar konusunda bilgi verdi.

Program sonunda bir açıklama yapan AK Parti il genel meclis gurubu Gurup Başkan vekili Bülent Korkmaz” AK Parti İl Genel Meclisi grubu olarak bu yeni dönemde her ay bir ilçemizde ziyaret gerçekleştireceğiz. Bu ayki ilk toplantımızı Ezine ilçemizde gerçekleştirdik. Burada ziyaretimize Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel’i makamında ziyaret ettik daha sonra ardından 4 köyümüzü ziyaret ederek burada hem yaptığımız yatırımları hem de vatandaşlarımız ile sohbet etme imkanı bulduk güzel bir ziyaret oldu bu ziyarette bizi yalnız bırakmayan muhtarlar dernek beşkanı ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyoruz”dedi.

Ezine ilçesinde ev sahipliği yapan  Ezine AK Parti il genel meclis üyesi Murat Yahya Sezgin” Öncelikle katılan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Seçildiğimiz günden beri Ezine’de yoğun bir tempo içerisinde çalışıyoruz. KÖYDES Kapsamında 2019 yılında ciddi işler yaptık. Yok su özelliklede ihtiyacı olan köylerimize su depoları yaptık ve etrafını güvenlik açısından tel çevirdik. Özellikle turizme katkı sağlamak açısından sahilde asfalt çalışması yaptık. Suyu yetersiz olan köylerimizde sondaj çalışması yaparak köyümüzün su sorununu çözmüş olduk ve bu konuda bazı köylerimizde çalışmalarımız sürüyor. Kısacası şunu söylemeden geçemeyeceğim arkadaşlarım ile birlikte çok çalıştık. Bu çalışmaları yaparken bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Grup Başkanvekilimiz Bülent Turani Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Valimiz Orhan Tavlı, özel idare genel sekreteri  Abdullah Köklü’ye çok teşekkür ediyorum durmak yok yok yola devam. Bu ziyaretlerimiz esnasında bize her konuda yardımcı olan başta Ezine Belediye başkanımız Güray Yüksel ve Geyikli Belediye başkanımız Mevlüt Oruçoğlu olmak üzere Ak Parti Ezine ilçe başkanımız Mehmet Ünsal’a Muhtarlar dernek başkanımız Oktay Akay, KHGB encümen üyemiz Uluköy muhtarımız M.  Kemalettin Şen’e, Bizleri yalnız bırakmayan ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan köy muhtarlarımıza ve tabii ki köy sakinlerimize teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.